Mnfr Part #PPF4800407
ModelFP800 /800VA
TypeLine-interactive
Capacity800 VA / 480W
Dimensions279 x 101 x 142 mm
Warranty24 months, 12 months battery
InterfaceOutlet Sockets:2x Schuko
DisplayIndicators / Ac Mode:Green lighting
DisplayIndicators / Battery Mode:Green flashing
DisplayIndicators / Fault:No.
AlarmsAlarm / Battery Mode:Sounding every 10 seconds
AlarmsAlarm / Low Battery:Sounding every second (Batt. Mode)
AlarmsAlarm / Overload:Sounding twice per second
AlarmsAlarm / Battery Replacement Alarm:Sounding every 2 seconds
AlarmsAlarm / Fault:Continuously sounding.
BatteryTypical Recharge Time:4-6 hours recover to 90% capacity.
BatteryBattery Type & Number:12 V / 9 AH x 1
BatteryBackup Time (One PC load@120W):15 min.
OutputOutput Frequency Range:50 Hz or 60 Hz ±1 Hz
OutputOutput Transfer Time (Typical):Typical 2-6 ms
OutputOutput Voltage:220V nominal
OutputOutput Waveform (Batt. Mode):Simulated Sine Wave.
EnvironmentOverload Protection:Yes
EnvironmentDischarge Protection:Yes
EnvironmentOvercharge Protection:Yes
EnvironmentOperating Environment / Humidity:0-90% RH @ 0-40°C (non-condensing)
EnvironmentOperating Environment / Noise Level:Less than 40dB.
InputAvailable Factory Settings:110 / 120 VAC or 220 / 230 / 240 VAC
InputInput Voltage Range:81-145 / 162-290 VAC
InputInput Frequency:60/50 Hz (auto sensing).
Тегло0.00кг
АтрибутСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)800 VA
Изходна мощност (W)480 W
Брой контакти (count)4
Тип контактиШуко
Форм факторTower
Време при половин товар (min)10 min
Изходна формаСимулирана синусоида
USB комуникацияДа
Мрежово управлениеНе
LCD дисплейДа
AVR стабилизацияДа
Hot-Swap батерииНе
Тегло0.00кг
Непрекъсваемо захранване FORTRON FP800 – Надеждна защита за вашата техника
Защитете компютрите и периферните си устройства от прекъсвания и колебания на захранването с UPS FORTRON FP800. С капацитет 800VA / 480W, това линейно-интерактивно захранване осигурява стабилно напрежение и аварийно захранване, за да не спира работата ви.
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
ТопологияЛинейно-интерактивен
Капацитет (VA)800 VA
Изходна мощност (W)480 W